Prawdziwy hit z Instragrama 

Każda kobieta uwielbia się otaczać przepięknymi , a oprócz tego uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym otoczeniu daje nam wiele przyjemności i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę w dodatku, o ile wygląda słodko , a ponadto uroczo. Nic więc dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością wśród kobiet globalnie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie na prawdę dużo i na pewno w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu albo kilkudziesięciu milionów. Także na polskim Instagramie coraz częściej ukazują się już te przesłodkie , a ponadto urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to zwyczajnie zabawka, którą ściskamy w dłoni, by rozładować napięcie. W dzisiejszych czasach dosłownie zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i mieć nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i po prostu nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się natomiast o wiele lepiej, niż na zdjęciach. Obecnie w Polsce funkcjonuje już sklep ecommerce, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość spory i znajdziecie w nim sporo pobudzających ciekawość, japońskich zabawek zwalczających stres w różnorakich kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko uroczo wyglądają, ale również cudownie pachną. Nie są to jednakże zwykłe zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

0 comments