Nowoczesna forma promocji – wieszaki

Trzeba powiedzieć, że w teraźniejszych czasach mamy już coraz mniejsze sposobności jeżeli chodzi o miejsca na reklamę indywidualnej firmy. Na całe szczęście są bez ustanku osoby, które poszukują nowych sposobów i takie znajdują. Poza tym wszystkie nowe miejsca są ciekawe dla ludzi, ponieważ jest to coś innego z czym się jeszcze wcześniej nie spotkali. Niedawno nowy trend to wieszaki. Pewnie znacząca większość osób czytających zapyta się w myślach ,ale o co chodzi?, w jaki sposób wieszak ma możliwość być formą reklamy.

Chodzi tutaj mianowicie nie o zwykły plastikowy wieszak ale jego nową ekologiczną wersję. Wieszaki wyprodukowane są z twardej tektury, na której znajduje się powierzchnia reklamowa. Nie jest ona bardzo duża niemniej jednak jeśli jest cała zadrukowana i w interesującej formie to z całą pewnością zwróci uwagę różnorakich osób. Dodatkowym wyróżnikiem jest to, że takie wieszaki są ekologiczne i potem mogą zostać oddane do recyklingu co w dzisiejszych czasach jest wszak najistotniejszym elementem. W jaki sposób natomiast takie wieszaki mogą być wykorzystane?

Są różnorakie sposoby i wszystko zależy praktycznie od mojej kreatywności. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie takich wieszaków w pralniach. Klient otrzymuje wyprane ubranie powieszone na takim ekologicznym wieszaku. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością zainteresuje się takim wieszakiem z kolorowym nadrukiem i zwróci uwagę na reklamę takiej firmy. Wieszaki mogą być też wykorzystywane w sklepach np. przy wieszaniu indywidualnych towarów na przykład ubranka dziecięce z ciekawym nadrukiem. Oczywiście takie produkty będą bardziej rzucać się w oczy. Jest kilka sposobności i warto takie wieszaki ekologiczne zastosować.